Potrzebujesz pomocy specjalisty. Masz problem z prawem. Wyciągniemy pomocną dłoń. Napisz do nas
lollipop

Aaa szukam sponsora z zagranicy…

28 lutego 2015

Sponsoring dla jednych jest nieco bardziej wysublimowanym sposobem sprzedawania ciała, dla innych to dobra zabawa z „dodatkowymi profitami”. Znalezienie zagranicznego sponsora – w Polsce lub poza jej granicami, to szansa na podreperowanie budżetu i zabawę z nutką egzotyki. Niezależnie, czy to nasz pomysł na życie czy jednorazowa akcja, sponsorowany romans z obcokrajowcem może być niezapomnianym erotycznym doznaniem.

Sponsoring międzynarodowy

Sponsoring międzynarodowy ma różne oblicza. Najczęściej korzystają z niego Polacy przebywający na emigracją, szukający atrakcyjnych rodaczek albo podróżujący biznesmeni, którzy regularnie bywają w różnych europejskich miastach. W tego typu ofertach można znaleźć bardzo wiele propozycji czasowej przeprowadzki do innego kraju, ale trzeba mieć na uwadze fakt, że taki wyjazd wiąże się z wieloma zagrożeniami. Jechanie „w ciemno” do obcego państwa, w którym jest się zdanym na obcego mężczyznę to duże ryzyko, które trzeba dobrze przemyśleć.

Jeśli decydujemy się na wyjazd, warto od razu ustalić, jak ma wyglądać wasza relacja, ile ma trwać, co obejmuje. Lepiej się w takich sytuacjach zabezpieczyć, pokorespondować, porozmawiać przez telefon, aby upewnić się, że mamy do czynienia z kimś, kto rzeczywiście jest gotów się nami zaopiekować. Czujność w takich wypadkach jest najważniejsza!

Sponsoring wakacyjny

Poza opcją jechania do mężczyzny na dwa czy trzy tygodnie, jest jeszcze możliwość „wakacyjnego sponsoringu” – sponsor zaprasza dziewczynę na wspólny wypoczynek w jakimś ciepłym kraju. Ty „płacisz” swoim towarzystwem, a przy okazji wypoczywasz, opalasz się i masz „kieszonkowe” na własne potrzeby. Niektóre dziewczyny od razu proponują konkretne miejsce, w które chciałyby pojechać i poszukują partnera, z którym mogłyby wybrać się w taką podróż. Jest to dobra opcja dla kobiet, które sponsoring traktują jako odskocznię od codziennego życia. Tutaj także warto ustalić zawczasu granice waszej znajomości – jeśli macie spędzić ze sobą tydzień czy dwa, warto się trochę poznać, porozmawiać o tym jak wyobrażacie sobie tę relację, czego od siebie nazwajem oczekujecie.

Sponsoring studencki

Inaczej wygląda sprawa dziewczyn, które mieszkają za granicą i szukają na miejscu miłego pana, który byłby zainteresowany nawiązaniem relacji erotycznej. Bardzo często w grupie tej są studentki traktujące sponsoring jako jednorazowe doświadczenie, które pomaga im się utrzymać w trakcie kosztownych studiów. Jest to o tyle czysty układ, że po powrocie do kraju taki epizod można zazwyczaj „wymazać” z życiorysu zachowując dobre wspomnienia.

Taki układ zwykle opiera się na wynajęciu mieszkania dla kochanki, co jest wielką ulgą dla studenckiej kieszeni i równowartością porządnej pensji. Szukając tego typu ofert warto wejść na ogłoszenia dotyczące wynajmu i tam szukać anonsów o podnajęciu mieszkania studentce, w którym, między słowami, można wyczytać prawdziwe intencje mężczyzny.

Jeśli nie potrzebujemy lokalu, ale chodzi nam o stałą pomoc finansową, wystarczy udać się do kilku elegantszych barów, a także powinien znaleźć się ktoś, kto będzie zainteresowany tego typu relacją. Takie scenariusze najczęściej sprawdzają się we Francji, w Hiszpanii i we Włoszech, gdzie mężczyźni są najbardziej otwarci na kwestie seksu pozamałżeńskiego, ale i w pozostałych krajach znalezienie odpowiedniego partnera jest tylko kwestią czasu.

„Lokalny” sponsoring międzynarodowy

Opcją dla pań, które chciałyby mieć zagranicznego sponsora, ale niekoniecznie chcą wyjeżdżać, jest szukanie obcokrajowców w Polsce. Wiele ogłoszeń o sponsoringu dotyczy tylko panów z zagranicy. Z czego to wynika? Z potencjalnie większych możliwości finansowych, większej anonimowości i, co nie mniej ważne – z dreszczyku emocji i szansy na egzotyczną przygodę. Szansa, że jakiś obcokrajowiec trafi akurat na nasz anons na polskim portalu jest stosunkowo mała. Mężczyznę z zagranicy najłatwiej poznać w ekskluzywnych klubach i dyskotekach. Mile spędzony wieczór na parkiecie, przy drinku, może być początkiem dłuższej znajomości, z której oboje będziecie czerpali korzyści.

 

  • Anka

    Ja zastanawiam się nad wejściem w sponsoring ale nie chcę umieszczać chamskiego ogłoszenia z fotkami żeby ktoś mnie rozpoznał. Jest wiele portali związanych z tym tematem które mają ten sam model działania czyli kawa na ławę – ogłoszenie z fotkami.
    Jest też kilka innych np. , znalazłam http://www.sponsoringbezpieczny.pl Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia z tym portalem?
    Zależy mi na rzetelnych opiniach.