Potrzebujesz pomocy specjalisty. Masz problem z prawem. Wyciągniemy pomocną dłoń. Napisz do nas
praca-wakacje

Chcesz dorobić w wakacje?

25 lipca 2015

Dużo wolnego czasu, słońce, zabawa, przygoda – wiele dziewczyn właśnie w wakacje rozpoczyna swoją przygodę z prostytucją. Bardzo często uważają one nierząd za chwilową „rozrywkę” czy też wakacyjny sposób na podreperowanie budżetu. Wiele z nich myśli, że raz z końcem lata powrócą do dawnego życia. Niestety, nierzadko zdarza się, że wejście do świata prostytucji nie kończy się po miesiącu czy dwóch.

Czy warto zaczynać?

Jeśli nigdy wcześniej nie miałaś do czynienia z prostytucją, zanim zdecydujesz się tak właśnie dorobić, poważnie przemyśl wszystkie za i przeciw. Warto poczytać w Internecie artykuły o prostytucji, zwierzenia kobiet żyjących z nierządu, opinie psychologów i socjologów. Przede wszystkim musisz pamiętać, że prostytucja to nie rozrywka ani wakacyjna przygoda. Nigdy nie traktuj zarabiania ciałem jako zabawy – pamiętaj, że taki sposób życia wiąże się z wieloma zagrożeniami. Pamiętaj także o tym, jak ogromny wpływ na twoją psychikę i przyszłe kontakty z mężczyznami będzie miał fakt, że sprzedawałaś swoje ciało. Nawet jeśli chcesz robić to tylko przez dwa miesiące wakacji, ten epizod zawsze będzie częścią twojego życia. Czy jesteś gotowa żyć ze świadomością, że zarabiałaś w ten sposób? Czy jesteś gotowa na to, że twoi bliscy dowiedzą się o tym? Czy nie przypłacisz tego zdrowiem?

Wakacyjne wyjazdy

Jeśli jesteś zdecydowana na „wakacyjną” pracę, najprostszym rozwiązanie jest znalezienie sponsora lub wyjazd.

Wakacyjny sponsoring to coraz popularniejsza forma letniej prostytucji, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród amatorek. Ogłoszenia dotyczące takich wyjazdów znajdziesz w Internecie. Możesz także sama zamieścić propozycję „towarzyszenia” podczas urlopu jakiemuś miłemu mężczyźnie. Brak doświadczenia może być tutaj pewnym atutem, szczególnie dla panów, którzy szukają nie tylko partnerki seksualnej, ale i towarzyszki podróży. Nie zapominaj jednak, że nawet w egzotycznym kraju to on jest na wakacjach, a ty jesteś w pracy!

Drugą opcją są wyjazdy „zorganizowane” – najczęściej do Niemiec lub do Włoch, do agencji lub klubów nocnych. Na taki wyjazd warto wybrać się z koleżanką – będzie raźniej i bezpieczniej. W takiej pracy doświadczenie jest mile widziane, ale jego brak nie jest żadną przeszkodą. Pamiętaj, żeby szukając wyjazdu dokładnie sprawdzić klub lub agencję, do której jedziesz. Taki wyjazd to przede wszystkim praca – odpoczynek i zwiedzanie to niestety tylko przyjemny dodatek, na który nie zawsze będziesz miała czas. Nie zapomnij dokładnie ustalić, czym będziesz się zajmowała, ile dostaniesz pieniędzy, jakie koszty będziesz musiała ewentualnie ponieść (zakwaterowanie, wyżywienie etc.).

Polskie wczasy

Jeśli obawiasz się wyjazdów, nie chcesz też kierować się do żadnej agencji, a nierząd traktujesz tylko jako sposób na dorobienie, możesz spróbować zarobić na własną rękę na wakacyjnych dyskotekach, czy festiwalach. Daleko od domu będziesz czuła się swobodniej i łatwiej będzie ci nawiązać znajomość o charakterze erotycznym. Wakacje to czas ogólnego rozluźnienia, także w sferze obyczajów, dlatego nad morzem czy w górach możesz znaleźć bez trudu sponsora – na jedną lub kilka nocy. Sponsoring zdecydowanie jest lepszą formą pracy dla początkującej dziewczyny, która nie chce zostać zawodową prostytutką, ale traktuje prostytucję jedynie jako dodatkowe zajęcie. Pamiętaj, że wielu mężczyzn będzie próbowało cię poderwać jako „zwyczajną” dziewczynę – koniecznie uprzedź klienta, że nie robisz pewnych rzeczy za darmo, ale za kilkaset złotych spełnisz jego fantazje. Czasem wystarczy kilka dni na znalezienie zainteresowanego pana, czasem jednak jest to nie lada wyzwanie dla początkującej „wakacyjnej” prostytutki.

Zawsze pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:

 • dokładnie informuj klienta o zakresie i cenie twoich usług. Zanim wyjedziesz na sex-wakacje, zawsze ustal dokładnie warunki swojego pobytu. W przypadku agencji – poproś o zarys umowy lub chociaż dokładne informacje na piśmie.
 • zostaw najbliższym adres i telefon – zawsze informuj kogoś w kraju o tym, gdzie i z kim jesteś
 • miej ze sobą gotówkę „na czarną godzinę”, a także adresy i telefony najważniejszych placówek (np. ambasady Polski)
 • nigdy nie oddawaj nikomu swoich dokumentów
 • jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości – nie wyjeżdżaj!

 • Tomasz Terka

  najlepszy dzisiaj xD

 • Jan Pedał

  Kurwy to kurwy tred
  oslo postuję w nowym tajnym

  • Anonimas

   Test xD
   #cwel

 • Andrzej Arkanowski

  >polki(specjalnie z małej)coraz większymi kurwami
  No kto by się spodziewał xD

 • Krzysztof Szufla vlog

  karachan.org sprawdź to

 • Anonymouse

  >szwedka,niemka,brytyjka na wakacjach
  Zwiedza kraje,uczy sie nowych jezykow,buduje dom
  >polka na wakacjach
  Daje dupy