Potrzebujesz pomocy specjalisty. Masz problem z prawem. Wyciągniemy pomocną dłoń. Napisz do nas

Dobry lekarz poszukiwany!

25 maja 2015

Dobry ginekolog i regularne badania to w zawodzie prostytutki bardzo ważna rzecz. Każda z nas powinna być pod szczególną opieką i mieć pełne zaufanie do swojego lekarza. Wiele dziewczyn obawia się, ze ginekolog „rozpozna” jakim zawodem się zajmują. Nie powinnyśmy się tego bać! Przeciwnie, musimy znaleźć takiego lekarza, z którym będziemy mogły otwarcie porozmawiać o „tych” sprawach. Tylko taki fachowiec będzie w stanie zrozumieć nasze dolegliwości, polecić odpowiednie leki, zlecić badania.

Gdzie znaleźć dobrego, dyskretnego ginekologa, który nie będzie oceniał i krytykował? Komu można wprost powiedzieć o swoim zawodzie i liczyć na dobrą radę i pomoc? Macie sprawdzonych lekarzy? Możecie polecić fachowców, którzy zdobyli wasz zaufanie, są przyjaźni i profesjonalni?

Pomóżmy sobie nawzajem – stwórzmy mapę „dobrych ginekologów” w całej Polsce. Piszcie do nas o swoich doświadczeniach – tych dobrych i tych złych, o swoich lekarzach i gabinetach, do których zdecydowanie warto pójść i o tych, które lepiej omijać szerokim łukiem.