Potrzebujesz pomocy specjalisty. Masz problem z prawem. Wyciągniemy pomocną dłoń. Napisz do nas
konkurencja

Jak się wyróżnić wśród konkurencji?

1 sierpnia 2015

Szacuje się, że w Polsce istnieje ok. 15.000 agencji towarzyskich, a w sumie w naszym kraju pracuje nawet 250.000 prostytutek. Nie sposób policzyć kobiety, które pracują „na własny rachunek” oraz tych, które uprawiają nierząd tylko okazjonalnie. Konkurencja w seks-biznesie jest bardzo duża, a w dobie Internetu jeszcze trudniej wyróżnić się z tłumu. Co zrobić, żeby przykuć uwagę klienta?

Solidna, słowna i seksowna

Coraz więcej dziewczyn trafia do świata prostytucji przez Internet. Często traktują one to zajęcie jako rozrywkę i dobrą zabawę, psują rynek niskimi stawkami i złymi manierami. Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu amatorek, które nie traktują tego zawodu poważnie, musisz zadbać o jak najwyższą jakość swoich usług.

Pamiętaj o złotej zasadzie 3xS: solidna, słowna i seksowna. Zawsze punktualna, obowiązkowa, wywiązująca się z umów i ustaleń, a do tego zadbana i z klasą – profesjonalizm to dobra droga do tego, by zdobyć grono wiernych klientów. Dobre opinie na pewno pozwolą ci utrzymać się na rynku. Bądź znana ze swojej uczciwości i zaangażowania – pracuj na swoją „markę”.

Korzystaj z naturalnych atutów

Rynek usług seksualnych jest tak szeroki jak szerokie są gusta i fantazja klientów. Bardzo często „niestandardowe” dziewczyny świetnie radzą sobie korzystając z atutów swojego ciała. Wielu mężczyzn lubi na przykład puszyste panie, jeśli więc masz dużą pupę lub biust, wykorzystaj to jako swój atut, a z pewnością znajdzie się amator krągłości. Zamiast wpasowywać się w kanony piękna, wykorzystuj to, co dała ci natura. Bardzo wysoki lub bardzo niski wzrost, nietypowy odcień skóry czy androgeniczność – wszystkie takie cechy mogą wyróżnić cię wśród konkurencji.

Część dziewczyn decyduje się na upiększanie ciała. Jest cała grupa dziewczyn, które kochają seks i… tatuaże. W Polsce jest to jeszcze stosunkowo rzadkie, ale w USA to bardzo popularny trend, który łączy zdobienie ciała i erotykę. Poza tatuażami dziewczyny czasem decydują się na kolczyki w różnych częściach ciała – także w częściach intymnych.

Czasem nawet zwykłe dready warkoczyki albo nietypowy kolor włosów sprawiają, że nasz anons wyróżnia się z tłumu. Pamiętaj jednak, że decydując się na coś nietypowego przyciągasz niektórych mężczyzn, ale innych tym samym odpychasz. Warto o tym pomyśleć przed dużymi zmianami wizerunku.

Wąskie specjalizacje

Jeśli uważasz, że nic nie wyróżnia cię z tłumu, możesz zawsze pomyśleć nad specjalizacją. BDSM? Seks analny lub oralny? Przebrania? Masaż erotyczny? Jeśli jest coś, co szczególnie lubisz w czasie zbliżenia, możesz wykorzystać to jako atut. Masz jakieś umiejętności – podkreślaj je w swoim anonsie. Jeśli masz fetysze także możesz o tym otwarcie mówić – z pewnością znajdzie się grupa panów, którym twoje fantazje przypadną do gustu.

Możesz także skupić się na wąskiej grupie klientów, szczególnie jeśli pracujesz jako ekskluzywna prostytutka. Jeśli np. znasz język niemiecki, kieruj się przede wszystkim do biznesmenów niemieckich – dowiedz się gdzie bywają, zostawiaj swoje wizytówki i proś o to, by zadowoleni panowie szepnęli słówko swoim kolegom z branży. Twoja znajomość języka będzie wielkim atutem – wykorzystaj to, by wyróżnić się z tłumu.

Najważniejsze jest jednak bycie sobą! Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś tylko po to, by za wszelką cenę wyróżnić się z tłumu. Spróbuj znaleźć coś, o naprawdę daje ci radość, co jest zgodne z twoim poczuciem estetyki i zainteresowaniami. Zastanów się, na jakiej grupie klientów najbardziej ci zależy, co w sobie lubisz i co lubią w tobie mężczyźni?