Potrzebujesz pomocy specjalisty. Masz problem z prawem. Wyciągniemy pomocną dłoń. Napisz do nas
musthave

Niezbędnik każdej divy

20 czerwca 2015

Każda dziewczyna zarabiająca ciałem powinna mieć swój własny „niezbędnik” – zbiór przedmiotów, bez których nie wychodzi do pracy. Niezależnie od tego, czy pracujesz na ulicy, w mieszkaniu czy w klubie, są rzeczy, bez których trudno obejść się w zawodzie prostytutki. Co warto mieć w torebce? Co schować w nocnej szafce? Co koniecznie powinno znaleźć się w naszej apteczce?

W torebce

Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze! Przede wszystkim zawsze powinnaś mieć pod ręką prezerwatywy. Naszykuj kilka opakowań w różnych rozmiarach, wybierz te, które są dla ciebie najbardziej neutralne (uważaj na prezerwatywy zapachowe i zawierające dodatkowe substancje pobudzające – mogą podrażniać i powodować reakcje alergiczne!).

Bezpieczeństwo w nieco innym wymiarze zapewni ci gaz pieprzowy. Mały spray możesz zawsze trzymać w torebce na wypadek wyjątkowo agresywnego klienta. Nigdy nie ruszaj do pracy bez komórki – w przypadku zagrożenia, nie wahaj się dzwonić na policję.

Przy sobie powinnaś mieć także opakowanie nawilżanych chusteczek, szczególnie jeśli w czasie pracy nie masz możliwości umycia się. Włóż do torebki także zapasową bieliznę oraz mały dezodorant i gumy do żucia.

Warto zapatrzeć się także w lubryka – najlepiej uniwersalny, na bazie wody, który przyda się szczególnie przy seksie analnym.

W pokoju

Jeśli masz możliwość urządzenia własnego miłosnego gniazdka, pamiętaj o dobrym wyposażeniu łazienki. Ręczniki, ręczniki papierowe, mydło – to podstawowe produkty, których nigdy nie może ci zabraknąć. Miej zawsze w pogotowiu pościel na zmianę (najlepiej kilka prześcieradeł) i pamiętaj o kupieniu specjalnego ochraniacza na materac.

Jeśli pracujesz na tzw. „mieszkaniówce” albo w agencji możesz zadbać o dodatkowe gadżety, które warto mieć w nocnej szafce: żele do masażu, seksowne przebranie, dildo, pierścienie na penisa. Jeśli lubisz BDSM koniecznie skompletuj w jednym miejscu zestaw swoich ulubionych gadżetów. Żeby o niczym nie zapomnieć, kup torbę, którą będziesz nosiła ze sobą do pracy – trzymaj tam wszystkie „dodatkowe” zabawki, które pomogą ci w czasie seksu z klientem.

Załóż także kalendarz, w którym będziesz notowała godziny przyjścia klientów, adresy i numery telefonów. Koniecznie zrób w nim miejsce na „czarną” i „czerwoną” listę – na pierwszej umieszczaj klientów, którzy byli niemili, agresywni, na drugiej, tych, których będziesz wyjątkowo dobrze wspominała. Tych drugich zawsze warto dopieścić – może zaczną regularnie cię odwiedzać?

W domowej apteczce

Higiena na co dzień pozwoli ci utrzymać ciało w dobrej kondycji. Warto zainwestować w kosmetyki do pielęgnacji okolic intymnych. Zawsze miej w swojej łazience maść na otarcia, a także maść (lub kapsułki) przeciwgrzybiczne. Zapytaj swojego ginekologa, jakie preparaty poleca na różne dolegliwości.

Jeśli twoim jedynym zabezpieczeniem jest prezerwatywa, zaopatrz się w tabletkę „po stosunku”. W razie pękniętego kondomu unikniesz biegania po lekarzach i proszenia o wypisanie leku.