Potrzebujesz pomocy specjalisty. Masz problem z prawem. Wyciągniemy pomocną dłoń. Napisz do nas
prostitute+leg

Płatna miłość warta swojej ceny

13 stycznia 2015

Od początku istnienia świata, seks pełnił bardzo różnorodne role społeczne. Od kiedy obdarzony światłym rozumem człowiek pojął, że współżycie obu płci to nie tylko nieodzowna metoda prokreacji, seks bardzo szybko stał się walutą, sztuką, sposobem na rozwiązywanie problemów i dokonywanie transakcji. Tylko w prawdziwie rzetelnych księgach historycznych odczytamy, że na wybuch wielu wojen i konfliktów zbrojnych, wszystkich decyzji podejmowanych przez najwyższych dowódców wojskowych, królów i urzędników, najczęściej znaczny wpływ wywierały ich kochanki! Miłość fizyczna od zawsze posiadała znacznie większą siłę działania od pieniędzy, bowiem jej, w przeciwieństwie do złotych dukatów, towarzyszyły nieopisane wcześniej emocje: pożądanie, rozkosz i pasja. Do dnia dzisiejszego seks funkcjonuje w naszej świadomości jako duchowe, niemal mistyczne przeżycie, choć coraz częściej sprowadza się go także do sfery profanum, jako doskonałego sposobu na odreagowanie stresu, agresji i złego humoru.

Tak głęboko zakorzeniony w naszej świadomości seks, aż po czasy współczesne jest jednym z najważniejszym aspektów w związku dwojga ludzi. Nieudane życie erotyczne często jest przyczyną wzajemnego oddalania się kochanków, któremu towarzyszy frustracja, zdenerwowanie i poczucie niezaspokojenia potrzeb. Cierpi na tym również najbliższe otoczenie, bowiem nawet drobne nieporozumienia między partnerami przekładają się na ich relacje rodzinne i towarzyskie. Czy istnieje jakiś skuteczny sposób na pogodzenie niedopasowanych pod względem oczekiwań seksualnych partnerów? Nawet rozstanie nie wydaje się być w tym przypadku jednoznaczne i oczywiste. Niewielu z nich zdecyduje się na taki krok, zwłaszcza, gdy pozostają w wieloletnim związku małżeńskim, a poza wspólnym nazwiskiem łączą ich także małe dzieci, stosunki pracy i wspólne kredyty. Sytuację dodatkowo może komplikować fakt, że inne sfery życiowe mogą funkcjonować bez zarzutu. Tak więc nudny, leniwy kochanek, preferujący najbardziej klasyczne zbliżenia może być wspaniałym ojcem, troskliwym panem domu, a także szczodrym mężem, dla marzącej o przygodach, rodem z filmów erotycznych żony. Konserwatywne środowiska, jako jedyne możliwe rozwiązanie proponują wówczas zachowanie celibatu, jednak wytrwać w tak restrykcyjnym postanowieniu jest niezwykle trudno.

Statystyki wskazują, że w większości to kobiety są mistrzyniami w odkładaniu obowiązków małżeńskich na później. Zdarza się, że współmałżonka unika seksu przez wiele miesięcy, a nawet lat, a z wiekiem jej libido drastycznie spada. Z tego powodu tak wielu mężczyzn decyduje się na uprawianie niezobowiązującego seksu pozamałżeńskiego. Poza teoretycznymi wadami takiego zjawiska, należy także dostrzec potencjalnie płynące z niego korzyści:

  • przestajemy obwiniać żonę za swoją frustrację;
  • możemy zrealizować swoje najskrytsze fantazje bez obaw o niezrozumienie czy wyśmianie;
  • nie nagabujemy partnerki kolejnymi prośbami o seks;
  • czujemy się bardziej męscy i pełnowartościowi;
  • pozostajemy w dobrej kondycji psychofizycznej;
  • paradoksalnie bardziej dbamy o żonę i małżeństwo;
  • jesteśmy zrelaksowani i lepiej wypełniamy swoje obowiązki zawodowe.

Oczywiście, aby seks pozamałżeński pozostał „bezpieczny”, „niezobowiązujący” i nie stał się przyczyną szybkiego rozwodu, musimy przede wszystkim zastosować się do dwóch podstawowych kwestii. Po pierwsze, jakiekolwiek zaangażowanie emocjonalne wobec romansu jest surowo zabronione. Każde ze zbliżeń powinno być podyktowane wyłącznie chęcią spełnienia swoich seksualnych aspiracji i tłumionych przez wiele lat pragnień. Po drugie, nasz intymny sekret nie powinien ujrzeć światła dziennego, dlatego wskazane jest zachowanie stosownego umiaru i zapewnienie sobie pełnej dyskrecji. Idealnym więc pomysłem, który warto rozważyć (bowiem eliminuje zagrożenie ze strony zaangażowania uczuciowego i ujawnienia się zdrady) jest skorzystanie z usług prostytutki.

Obecna prostytucja błędnie postrzegana jest przez pryzmat stereotypowych, pochodzących zza wschodniej granicy „tirówek”, które poza niską ceną i jeszcze niższą jakością obsługi proponują cały asortyment chorób wenerycznych, w tym możliwość zarażenia się wirusem HIV. Dzisiaj większość z działających na rynku kobiet do towarzystwa świadczy ekskluzywne usługi, pracując dla renomowanych agencji towarzyskich. Co prawda, ich ciała nie należą do najtańszych, ale tylko wysoka cena jest gwarancją bezpieczeństwa i pełnej dyskrecji. Każda z pracownic agencji dba nie tylko o swój nienaganny wygląd, ale przede wszystkim o zdrowie. Wszystkie usługi seksualne wykonywane są z użyciem prezerwatywy, a regularne badania specjalistyczne i częste prysznice nie są ich przywilejem, a pracowniczym obowiązkiem.

Warto wspomnieć, że usługi współczesnych prostytutek często wykraczają poza klasyczny seks. Masz ochotę na stosunek analny, grupowy, pissing, finał na ciele, a może kręci cię BDSM? Nic prostszego! Wystarczy znaleźć odpowiednią agencję z rozszerzoną ofertą i za dodatkową opłatą spełnić każdą ze swoich bezpruderyjnych zachcianek. Wszystko to, na co nie możesz sobie pozwolić ze swoją nazbyt wstydliwą, powściągliwą żoną, spełnisz w ramionach doświadczonej prostytutki. Agencje towarzyskie, poza gwarancją wspaniałego seksu, zapewniają swoim klientom także inne rozrywki. Przekraczając próg lokalu możesz zostać zaproszony do udziału w suto zakrapianej alkoholem imprezie, na której szampan leje się strumieniami, a półnagie kelnerki co jakiś czas podsuwają ci pod nos dobrze schłodzonego drinka. Różnorodne pokazy erotyczne, sensualny taniec lub striptiz to stałe elementy funkcjonowania takich miejsc, na które zawsze możesz liczyć.

Jeżeli jednak korzystanie z pomieszczeń agencyjnych wiąże się dla ciebie z dyskomfortem i stresem, możesz skorzystać z usług Call-Girl, czyli luksusowej prostytutki na telefon. Strony internetowe są pełne odpowiednich anonsów. Na wizytę umawiasz się w wynajętym przez siebie pokoju hotelowym, dzięki czemu masz poczucie jeszcze większej intymności i niezależności. Budżetowa wersja Call-Girl, to popularna w ostatnim czasie prostytucja mieszkaniowa. Trudną się nią w większości bardzo młode dziewczęta, często studentki, które swój erotyczny „biznes” prowadzą w prywatnych mieszkaniach. Choć ich wymagania finansowe nie są szczególnie wygórowane, to za odpowiednio wysoką dopłatą można je namówić na wiele wiele perwersyjnych zabaw. Swoje ogłoszenia umieszczają one w lokalnej prasie lub (coraz częściej) na dedykowanym seksualnym spotkaniom portalom internetowym.

Musisz zdawać sobie sprawę, że seks z prostytutką to zupełnie odmienne doświadczenie, niż wszystko, co przeżyłeś do tej pory. Wcielając się w rolę klienta, wyłącznie ty przejmujesz kontrolę nas każdym aspektem zbliżenia. Wiele też zależy od twoich indywidualnych upodobań – możesz wybrać dziewczynę uległą lub dominującą, poprosić o romantyczny lub pozbawiony wszelkich granic, wyuzdany stosunek. Brunetka, blondynka, a może ruda? Młodziutka lub nieco starsza, szczupła lub o obfitych kształtach – w świecie płatnych usług seksualnych, płacisz dokładnie za to, czego oczekujesz. Tylko dzięki jego istnieniu otrzymujesz niepowtarzalną okazję na spełnienie swoich najbardziej śmiałych fantazji, bez konieczności martwienia się o konsekwencje. Nie musisz obawiać się niechcianych telefonów od zazdrosnej kochanki, czy też działalności „życzliwych” przyjaciół, którzy z chęcią poinformują zatroskaną żonę o twoich ekscesach, Dyskrecja w tym biznesie to podstawa. Brzmi obiecująco, nieprawdaż?