Potrzebujesz pomocy specjalisty. Masz problem z prawem. Wyciągniemy pomocną dłoń. Napisz do nas
jacht-wakacje1

Praca w wakacje

11 lipca 2015

Wakacje – dla jednych to czas na odpoczynek, dla innych – okres wzmożonej pracy i szansa na większy zarobek. Zawód prostytutki jest pod tym względem elastyczny – to od ciebie zależy, czy zrobisz sobie „urlop” czy też wykorzystasz wakacyjne rozluźnienie na nawiązanie kontaktów i znalezienie nowych klientów. Czy lepiej odpuścić i wyjechać, czy też można połączyć przyjemne z pożytecznym?

Urlop

Jeśli chcesz sobie zrobić przerwę w pracy, warto poinformować o tym stałych klientów. Pewnie większość nie będzie zachwycona twoim wyjazdem, ale może nakłonisz ich do zapłacenia za kilka minut więcej przyjemności „na zapas”? Pamiętaj o tym, że musisz być słowna – jeśli umawiasz się, że wyjeżdżasz na tydzień, nie powinnaś znikać na dłużej. Konkurencja nie śpi, a zniecierpliwiony klient na pewno nie będzie czekał na ciebie w nieskończoność. Jeśli decydujesz się na przerwę, musisz liczyć się z tym, że stracisz kilku klientów, co musisz uwzględnić myśląc o rozliczeniach, rachunkach i wydatkach. Z drugiej jednak strony, nie pracuj kosztem samej siebie – jeśli czujesz, że potrzebujesz kilku dni „oddechu”, warto wziąć wolne, wyjechać i się zregenerować. Zmęczenie i złe samopoczucie to pierwsze sygnały, które wysyła ci twój organizm i znak, że czas na przerwę.

Wyjazd sponsorowany

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na wyjazd albo obawiasz się, że dłuższa nieobecność wyraźnie nadszarpnie twój domowy budżet, możesz poszukać sponsora „na wyjazd”. Wystarczy zamieścić odpowiednie ogłoszenie w Internecie, ustalić warunki wyjazdu i… ruszać na wakacje. Pamiętaj, żeby wcześniej ustalić wszystkie szczegóły – kto za co płaci, jak ma wyglądać twój rozkład dnia (np. ile godzin masz spędzać z klientem), kto pokrywa dodatkowe, nieprzewidziane koszty etc. Jeśli masz stałych klientów, możesz ich zapytać o takie wakacje – być może któryś z nich wyrazi chęć spędzenia kilku dni w spa nad morzem? Jeśli nie, poszukaj w Internecie, być może znajdziesz kogoś, kto chętnie skorzysta z twoich usług w przyjemnym górskim pensjonacie albo na jakiejś wyspie.

Takie wyjazdy mają swoje plusy i minusy. Ogromnym plusem jest to, że zmieniasz otoczenie i jesteś na prawdziwych wakacjach. W zależności od ustalonej stawki, możesz nie tylko jechać „za darmo”, ale dodatkowo przywieźć kilka groszy z „kieszonkowego”, jeśli na takie umówiłaś się z klientem. Nie zapominaj jednak, że jesteś w pracy. To twój klient jest panem twojego czasu, to w dużej mierze od niego zależy, czy rzeczywiście uda ci się zrelaksować. Bywają klienci bardzo wymagający, którzy lubią mieć poczucie, że dziewczyna jest na ich zawołanie. Wtedy z odpoczynku nici. Dlatego właśnie warto z góry ustalić twój zakres obowiązków, godziny czasu wolnego etc..

Wakacyjne polowanie

Możesz także jechać na wakacje i liczyć na „szczęście”. Wszędzie można przecież spotkać potencjalnych klientów, którzy są gotowi zapłacić za upojną noc. Jeśli jesteś gotowa na przygodę „w ciemno”, możesz jechać do nadmorskiego kurortu i tam „polować” na przystojnych, samotnych panów. Nie jest to łatwe, bo większość osób wybiera rodzinne wakacje, ale w tłumie turystów zawsze znajdzie się jakiś chętny, samotny kawaler.

Jeśli jesteś na „obcym terenie”, uważaj na rewiry. Pamiętaj, że każde miasto ma swoje „dziewczyny”, które, podobnie jak ty, chcą zarobić. Jeśli więc będziesz próbowała dorobić przy klubie czy drodze, może się to skończyć bardzo nieprzyjemnie. Jeśli więc chcesz dorobić w innym mieście, możesz dać ogłoszenie przez Internet i umówić się z wybranymi panami w hotelu. Najprościej jednak użyć klasycznych metod flirtu – każda z nas ma wrodzoną umiejętność znajdowania w tłumie samotnych mężczyzn, którzy chętnie stawiają drinki. Czasem wystarczy jedno wejście do miejscowej dyskoteki, by znaleźć pana, który chętnie spędzi z nami kilka kolejnych nocy, a tym samym zasponsoruje (i to z nawiązką) wakacyjny wyjazd.

Przede wszystkim jednak nie zapominaj o sobie: to mają być twoje wakacje! Niezależnie od tego, jaką wakacyjną opcję wybierzesz, spróbuj spędzić choć kilka chwil relaksując się, bez myślenia o klientach, terminach i pieniądzach – to ma być czas tylko dla ciebie.

  • Krzysiek

    Szukam atrakcji dla zagranicznych turystów w Polsce aby prezentować je na portalu http://www.poland-traveling.com . Oczywiście atrakcje turystyczne są też ważne szczególnie dla panów odwiedzających nasz kraj. Cz możecie coś polecić w dużych miastach Polski?