Potrzebujesz pomocy specjalisty. Masz problem z prawem. Wyciągniemy pomocną dłoń. Napisz do nas
HUNGARY PROSTITUTION

Prostytucja

20 stycznia 2015

Prostytucja – co i jak?

Według badań przeprowadzonych przez magazyn Men’s Health już 2 miliony mężczyzn w Polsce skorzystało z usług prostytutki. Dla wielu z nich była to jedynie jednorazowa przygoda, dla innych, płatne spotkania z kobietami wciąż stanowią stały element życia seksualnego. Poza liczną grupą wielbicieli seksu w samochodzie na poboczach dróg, stali klienci („szwagry”) wybierali także agencje towarzyskie i coraz popularniejsze „mieszkaniówki”. Jeżeli i Ty planujesz rozsmakować się w zakazanym owocu płatnej miłości, z pewnością zaprzątasz sobie głowę wieloma pytaniami. W jaki sposób najlepiej się umówić? Kiedy należy zapłacić? Jak się zachować? Niezależnie od opcji i miejsca spotkania, które wybierzesz, pamiętaj o zachowaniu zasad seksualnego savoir vivre.

„Divy” i „Szwagry”

Wybierając się na spotkanie z divą (prostytutką) pamiętaj, że pierwszym punktem waszego spotkania jest zawsze zawarcie transakcji biznesowej. Za wykonanie usługi zawsze płacisz na początku – podczas zbliżenia dopłacasz jedynie za dodatkowe atrakcje lub pozostawiasz drobny napiwek. Najlepiej będzie, jeśli przygotujesz sobie sporo gotówki w różnych nominałach, bowiem karty płatniczej można używać jedynie w bardzo dużych agencjach towarzyskich. Masz prawo znać dokładną cenę każdej z wykonywanych usług, a także pytać o wszelkie interesujące cię szczegóły. Oswojenie się z planem zbliżenia pozwoli ci poczuć się w miarę pewnie i swobodnie zwłaszcza, gdy robisz to pierwszy raz. Nawet jeśli w trakcie seksu preferujesz „dirty talks”, klapsy, uległość i poniżanie, poza własną sypialnią powinieneś zachowywać się przyzwoicie i z klasą. Oczywiście, takie interakcje mogą być tolerowane przez niektóre z pań po uiszczeniu odpowiednio wysokiego bonusu pieniężnego. Są jednak sytuacje, w których nawet zasobny portfel nie uratuje cię przed kompromitacją – jeśli będziesz zbyt nachalny, agresywny lub pijany, twoje spotkanie może zakończyć się bezpośrednio po jego rozpoczęciu.

W mieszkaniach prywatnych i agencjach towarzyskich z pewnością zostaniesz poproszony o odświeżenie się w łazience, czasem również o szybki prysznic. Nie oznacza to jednak, że powinieneś posiadać przy sobie akcesoria higieny osobistej. Wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, od myjących żeli i szamponów, przez ręczniki, aż po prezerwatywy zapewnia sama dziewczyna lub jej opiekunowie. Pamiętaj, że wyższy standard higieniczny związany jest również z bardziej profesjonalną obsługą i niższym ryzykiem zarażenia się podczas zabawy niechcianą pamiątką.

Relacja pomiędzy divami i szwagrami jest bardzo specyficzna i w większości zależy od rodzaju preferowanych przez Ciebie spotkań. Seks z „drogówkami” ma postać najprostszej i najszybszej transakcji – płacisz, korzystasz, odjeżdżasz. Z podopiecznymi agencji towarzyskich lub „mieszkaniówkami”, przy znacznej regularności spotkań możesz pozwolić sobie na nawiązanie niezobowiązującej, przyjacielskiej relacji. Wówczas możesz poruszać z prostytutką nieco bardziej osobiste tematy, choć o żadnej bliskości i zaangażowaniu zwyczajnie nie może być mowy! Nie staraj się zmieniać jej życia na siłę. Z pewnością usłyszała to już od wielu bohaterów. Jeśli jednak seks stanowi dla Ciebie jedynie miły dodatek do czułej relacji, wybierz opcję sponsoringu. W Internecie znajdziesz wiele dziewczyn, które poza własnym ciałem oferują także czas, rozmowę i emocjonalną bliskość. Taka diva bez problemu pozwoli ci zaprosić się na kolację lub weekendowy wyjazd w góry. Posiadanie kobiety niemal na wyłączność jest oczywiście bardzo kosztowne i stanowi doskonałą wersję da tych, którzy mogą sobie pozwolić na wydatek rzędu kilku tysięcy miesięcznie.

„Drogówki”

Jeżeli liczysz na tani, szybki numerek, możesz zaprosić do swojego samochodu dziewczyny stojące przy drodze, zwane „drogówkami”, „tirówkami” lub „jagódkami”. Wystarczy, że udasz się na przejażdżkę wzdłuż pobocza względnie ruchliwej trasy i spośród wielu skąpo ubranych kobiet wybierzesz tą najbardziej atrakcyjną. Warto jednak wcześniej zasięgnąć języka u stałych amatorów przydrożnych usług – sewisy gdziestoja.pl i garsoniera.com są pełne informacji i opinii na temat jakości usług oraz ulubionych miejsc pracy lokalnych prostytutek.

W przypadku drogówek, pierwszym podstawowym krokiem jest ustalenie ceny i rodzaju usługi. Kiedy już dobijecie targu, dziewczyna wskaże ci ustronne miejsce w pobliżu, w którym będziesz mógł bez skrępowania oddać się miłosnym igraszkom. Oczywiście, wciąż obowiązuje cię zasada płatności z góry, jednak ceny w tym przypadku nie są wysokie i zwykle zamykają się w granicach 50-100 złotych.

Przydrożny seks jest względnie tani, łatwy w osiągnięciu i zawsze towarzyszy mu przyjemny dreszczyk emocji. Niestety, sporym minusem takiego rodzaju usług jest brak jakichkolwiek obowiązujących zasad higieny, zarówno ze strony klienta, jak i samej prostytutki. Dziewczęta oferujące swoje wdzięki przy ulicy zazwyczaj zażywają kąpieli dopiero pod koniec dnia pracy, po przyjęciu kilku, czasem kilkunastu klientów. Warto nadmienić, że wiele prostytutek za dodatkową opłatą zgadza się na seks bez zabezpieczenia i wobec takiego procederu ryzyko zakażenia się wirusem HIV oraz groźnymi chorobami wenerycznymi jest ogromne. Niepodlegającą dyskusji zasadą bezpieczeństwa jest każdorazowe stosowanie prezerwatywy, nawet podczas gry wstępnej i seksu oralnego. Uważaj także, aby nie trafić na złodziejkę. Niektóre z pań, w czasie gdy ty przeżywasz fuzję miłosnych uniesień, ogołacają Twój portfel co do złotówki lub dyskretnie chowają do torebki najnowszy smartfon. Ich łupami nierzadko padają także drogie zegarki i złote łańcuszki. Zalecane jest więc zachowanie szczególnej ostrożności.

„Mieszkaniówki”

Trudno nie zgodzić się z faktem, że to obecnie jedna z najpopularniejszych gałęzi prostytucji. W internecie aż roi się od ofert pań (i coraz częściej także panów) w różnym wieku, oferujących swoje usługi seksualne w prywatnych mieszkaniach, czasem przyjmujących także formę „domowych agencji”. Głównie na podstawie kuszących zdjęć, opisów i zamieszczonego cennika możesz wybrać odpowiadającą ci prostytutkę. Wystarczy, że zadzwonisz na podany w ogłoszeniu numer telefonu i umówisz się na konkretną godzinę. Pamiętaj, że czasem zdarzają się niewinne kłamstewka i twoja diva w rzeczywistości może nie przypominać ślicznotki ze zdjęcia. W tej sytuacji zawsze masz prawo do odstąpienia od „umowy”, bez ponoszenia żadnych opłat i konsekwencji.

Za spotkanie z „mieszkaniówką” płaci się za godzinę – ceny przeciętnych ofert rozpoczynają się od 100zł lub 150zł. W podstawowym pakiecie usług zawarty jest zazwyczaj klasyczny seks i pieszczoty francuskie, a za każdą dodatkową przyjemność, np. seks analny, hiszpański, finisz w ustach zawsze musisz dopłacić (o ile wybrana diva świadczy takie usługi). Nie jest to tajemnicą, że nagrodzona sporym napiwkiem prostytutka jest o wiele lepszą kochanką, dlatego warto zaopatrzyć się w dodatkowe pieniądze. Uświadomione w kwestiach bezpieczeństwa dziewczyny zawsze poproszą cię o odświeżenie się w łazience, oddając do twojej dyspozycji także artykuły higieny osobistej i ręcznik. Mimo to, nawet przed spotkaniem zadbaj o swoją czystość. Gdy dziewczyna nie umożliwia klientom skorzystania z łazienki, w przypadku mężczyzny o wątpliwej higienie może odmówić wykonania usługi.

Nie musisz martwić się o zabezpieczenie. Każda prywatnie działająca prostytutka posiada w swoim lokalu cały asortyment prezerwatyw. Mimo to, wielu wielbicieli odważnego seksu płaci krocie za możliwość posiadania jej wdzięków bez zabezpieczenia. Jeżeli kobieta dopuszcza taką możliwość, jest prawdopodobnie narażona na zakażenie wirusem HIV i całą gamą infekcji intymnych. Ich standardy higieniczne, choć o niebo lepsze niż w przypadku „drogówek”, nie są jednak kontrolowane przez nikogo z zewnątrz. Aby zmniejszyć więc ryzyko zarażenia, zalecamy każdą przygodę z mieszkaniówką przeżywać w prezerwatywie. I od tej reguły wyjątków robić nie należy.

„Agentury”

Agencje towarzyskie i nocne kluby to synonimy najwyższego luksusu w branży płatnych usług seksualnych. W takich miejscach zadowolenie i bezpieczeństwo każdego klienta jest kwestią priorytetową zarówno dla samych pracownic, jak i właścicieli takiego przybytku. Oczywiście, na rynku funkcjonują także lokale o wątpliwej czystości i jakości usług, dlatego poszukiwanie ekskluzywnych agencji najlepiej rozpocząć od przeglądania internetu. Po przybyciu na miejsce wyboru swojej wymarzonej kochanki dokonujesz bezpośrednio. Poza wysoką kulturą osobistą i miłą aparycją będziesz potrzebował przede wszystkim zasobnego portfela, bowiem cena za godzinną usługę oscyluje w granicach od 200zł do nawet 500zł! Skład podstawowego pakietu jest różny i zależy od indywidualnych wymagań pracownicy lokalu. Nim rozpoczniesz miłosne igraszki, najpierw dowiedz się, co wchodzi w jego skład i jakie zasady cię obowiązują. Okazuje się, że nawet najdrobniejsze, dodatkowe przyjemności wymagają dopłaty, podobnie jak dzieje się w przypadku „mieszkaniówek”. Usługi świadczone przez prostytutki w agencji są jednak zauważalnie bardziej profesjonalne. Często też w charakterze gry wstępnej możesz otrzymać erotyczny masaż, striptiz lub sensualny taniec.

W dobrych agencjach prysznic jest obowiązkowy. Od swojej wybranki otrzymasz ręcznik i mydło, abyś świeży i pachnący mógł przystąpić do seksualnej zabawy. Dziewczyny również są zawsze czyste, zadbane i schludnie ubrane, przy czym dbają o każdy aspekt wykonywanych przez siebie pieszczot. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa dla obu stron, absolutnie każdy rodzaj seksu, nawet francuski uprawia się jedynie w prezerwatywie. Jest to gwarancja, że po tak kosztownej zabawie „na wyższym poziomie” każdy klient wyjdzie szczęśliwy, zadowolony i przede wszystkim wolny od chorób.